درباره ما

شركت پرديس رايانه پاسارگاد (پرديس كامپيوتر ايران 80-88) با بهره گيري از تجارب دوستان وكمك فكري چند تن از اساتيد آن زمان و مشورت با چند تن از مديران IT چند شركت خصوصي و دولتي و در راستاي يافتن بهترين و كارآمد ترين روش هاي برون سپاري(SOURCING OUT (و ارائه خدمات تعمير و نگهداري و پشتيباني وتامین تجهیزات کامپیوتری برای شرکت ها و ترويج فرهنگ بهره وري بهتر و بيشتر از تجهيزات موجود IT و در سه زمينه اصلي سخت افزار، تجهيزات اداري وتجهيزات شبكه در سا ل 1388 تاسيس گرديد
تجربه علمي وعملي بيش از10 ساله مديران وتيم فني شركت پرديس درعرصهIT وبرخورداري ازكارشناسان متخصص و مجرب و حضور مستمر در زمينه IT، و استفاده از روش هاي نوين پشتيباني ، زمینه تشکیل واحد خدمات و پشتیبانی تحت عنوان مركز رناپ شد وما را به يك شركت ارائه كننده خدمات فني وپشتيباني ويژه با استفاده از روش هاي نوين و بهره گيري از روش هاي مرسوم و سنتي تبديل نموده است . شركت با تكيه بر چند فاكتور مهم در جهت بهينه سازي ساختارهاي موجود در ادارات (كوچك و متوسط ) و درجهت كمك به شركت ها براي بهره برداري بهتر و بيشتر از تجهيزات, راهكارهاي خاصي را تدوين و به مرحله اجرا درآورد كه از آن جمله به طرح مركز خدمات جامع IT و مركز راهنماي فني تلفني اشاره نمود.
هم اکنون با نزديك به 2 دهه فعاليت درزمينه فروش تجهيزات IT ، تعميرات و نگهداري تجهيزات IT وشبكه در سطح استان تهران و البرز درغالب عقد قراردادهاي ساليانه ، تجربه نگهداري از سيستم ها و تجهيزات دهها شركت بزرگ و كوچك و سازمان و بانك دولتي و خصوصي را به كارنامه كاري خود بيافزاييم .

Envision پوسته ای با طراحی مدرن ، کاملا واکنشگرا و مناسب برای هر نوع وب سایتی است

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

چرا باید این پوسته را انتخاب کنید

1 - طراحی شیک و مدرن

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

2 - بهترین انتخاب برای وب سایت شما

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.یک متن بی مفهوم که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

3 - طراحی کاملا واکنشگرا

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

4 - شخصی سازی نامحدود

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند. لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پر کردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

مهارت های ما

مهارت اول / 75%
مهارت دوم / 90%
مهارت سوم / 80%
مهارت چهارم / 30%

محتویات سایدپنل

[contact-form-7 id="1297"]